Witam Was w pierwszym moim poście w Nowym Roku!!! Czas odpoczynku mamy już za sobą, a skoro skończył się grudzień to właśnie dzisiaj mam dla Was jego ulubieńców. Nie było ich dużo, ale mam nadzieję, że i tak Wam coś przypadnie do gustu.
- Lakier do paznokci Golden Rose nr 227 - piękny kolor lakieru, długo się trzyma i ładnie wygląda na paznokciach.
2. Zestaw startowy Semilac do manicure hybrydowego - bardzo fajny zestaw oraz najlepszy ulubieniec miesiąca. Jeśli chcecie zobaczyć zawartość tego zestawu to kliknijcie tutaj.
3. Mgiełka do ciała Bath&BodyWorks - piękny zapach mgiełki. Naprawdę polecam.
4. Świeczki - zimą zawsze dają fajny nastrój. Najbardziej lubię udekorowane kolorowymi kamyczkami.
Taylor Swift - Red
Selena Gomez - Hands to myself
I to tyle moich ulubieńców tym tygodniu. Zapraszam do komentowania!
Moim ulubieńcem też jest lakier GR, ale 6 taki karmelowy nude ♥
OdpowiedzUsuńhttp://side-of-life.blogspot.com/ - KLIK!
Nice! I love and i follow your blog, please follow me too
OdpowiedzUsuńhttp://alamodenatine.blogspot.com/
Ooo mam taki sam lakier :D
OdpowiedzUsuńTylko że zasechł :D
Poklikasz?:)
http://grlfashion.blogspot.com/2016/01/dresslink-wishlist-wyniki-konkursu.html#comment-form