środa, 30 września 2015

Ulubieńcy miesiąca

       Cześć, dzisiaj przychodzę do Was z ulubieńcami miesiąca. Są to dwa kosmetyki oraz 3 piosenki.

Kosmetyki:

  1. Batiste dry shampoo - używałam go w tym miesiącu dość często i bardzo mi ten suchy szampon spasował. Jeśli ktoś z Was szuka jakiegoś, ten naprawdę szczerze polecam. Nie pozostawia białych śladów, więc jeśli o to chodzi to nie ma z tym najmniejszego problemu.






 

   2.  Catrice eyebrow set - cienie do brwi,
 które w tym miesiącu są moimi ulubieńcami.
 Mają dwa fajne kolorki. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o tych cieniach, to możecie zajrzeć na mój niedawny post o tym właśnie produkcie.






Piosenki:

  1. Taylor Swift - Wildest Dreams 


    2.   Selena Gomez - Same Old Love
















    3.   Calvin Harris & Disciples - How Deep Is Your Love



















 I to by było na tyle! Do zobaczenia!

sobota, 26 września 2015

DIY dekoracje do pokoju

 Cześć, w dzisiejszym poście pokażę Wam dwie rzeczy, które pięknie ozdobią Wam pokój.



1. Świeczka umieszczona na kolorowych kamyczkach w szklaneczce dobrze sprawdza się jako ozdoba i jest naprawdę ładna. Jak to zrobić? W tym nie ma nic trudnego ani pracochłonnego.
Rzeczy potrzebne: szklanka, 2 rodzaje kamyczków (ilość zależy od Was), mała świeczka.

  • wsypujemy do szklanki pierwszy rodzaj kamyczków, po czym robimy to samo z drugim,
  • u góry robimy wgłębienie na naszą świeczkę,
  • wsadzamy świeczkę.
                              Gotowe!

2. Ozdobny słoik na pomadki itp. to nie tylko piękna ozdoba, ale również dobry i wygodny pomysł. Wystarczą Wam do tego dwie rzeczy słoik i jeśli chcecie kamyczki.

  • do słoika wsypjemy małą ilość kamyczków,
  • do środka możemy włożyć pomadki itp.
                             Gotowe!

Większość rzeczy jest ze sklepu Nanu Nana:
  • słoik - 15zł
  • szklanka - 5zł
  • kamyczki (1 opakowanie) - 5zł.
Do następnego postu!

piątek, 25 września 2015

Cienie do brwi Catrice eyebrow set

Cześć, dzisiaj powiem Wam o produkcie do brwi, którego używam już ok. miesiąca. Są to cienie Catrice eyebrow set. Możecie je kupić w drogerii Hebe, w której kosztują one ok. 17zł. Ogólnie jestem zadowolona z tych cieni. Bardzo fajną rzeczą jest to, że opakowanie ma lusterko a także szufladkę, w której jest mini pensetka oraz pędzelek. Cienie są w dwóch kolorach: jeden ciemny, drugi dużo jaśniejszy. Moim zdaniem jest to bardzo fajny produkt.


Zalety:

  • wygodne opakowanie,
  • dwa cienie,
  • schowek w opakowaniu, 
  • lusterko,
  • dobrze wygląda na brwiach,
  • 2 akcesoria.
Wady:

  • nie jest zbyt trwały.
Jeśli chcecie o coś zapytać dajcie komentarz. Do zobaczenia!

wtorek, 22 września 2015

Moja wieczorna pielęgnacja twarzy

Cześć, dzisiejszy post jest o mojej wieczornej pielęgnacji twarzy. Jest to bardzo ważna czynność, bo oczyszczamy naszą skórę. Warto pamiętać, aby to robić. Pokażę produkty, z których ja korzystam wieczorem.

1. Płyn do demakijażu Bioderma.
 Pierwszą rzeczą, którą robię to zmywanie makijażu. Trzeba pamiętać, aby go dokładnie zmyć. Płyn do demakijażu z firmy Bioderma dobrze zmywa makijaż i możecie go kupić np. w aptece.




















2. Tonik Ziaja.
Kolejna rzecz to przemywanie twarzy tonikiem. Używam do tego toniku ogórkowego z firmy Ziaja. Kupić go można w wielu drogeriach.





















3. Żel do mycia twarzy Clean&Clear.
Następną rzeczą jest mycie twarzy żelem. Mam kremowy żel do mycia twarzy z Clean&Clear. Znajdziecie go w wielu drogeriach. Kosztuje ok. 15zł.




















4. Krem do twarzy Nivea.
Ostatnim już produktem, jaki używam jest zwykły krem z firmy Nivea.












I to cała moja wieczorna pielęgnacja twarzy. Mam nadzieję, że post się Wam spodobał. Do zobaczenia w następnym poście!

piątek, 11 września 2015

Haul Ikea

Cześć, dzisiaj post to haul ze sklepu Ikea, w którym niedawno byłam i pokażę Wam kilka rzeczy, które zakupiłam. Jest ich dość niewiele, bo tylko 4, natomiast myślę, że niektórym taki post może pomóc. Obok produktów są linki do sklepu internetowego ikea oraz napisana cena w sklepie.


1. Świeczka o zapachu truskawkowym - sklep: ok. 5zł , str. internetowa:
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70236354/


2. Szklanki Pokal - sklep: 2zł, str. internetowa:
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10270478/

  3. Kubek - sklep : ok. 8zł. (na stronie internetowej nie znalazłam)

4. Świecznik Skurar - sklep: cena 5 zł, str. internetowa:
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60236043/ . Używam tych świeczników do trzymania pędzli itp.