piątek, 15 stycznia 2016

Ferie czas zacząć!

      Hej! Dzisiejszy post to informacja. U mnie ferie się już zaczęły i bardzo z tego powodu się cieszę. Już jutro wyjeżdżam na narty i po powrocie chciałabym dodać z tego wyjazdu kilka postów i dodać jakieś ciekawe zdjęcia. Mam nadzieję, że Wam się one spodobają.  Mam nadzieję, że miło spędzicie ferie lub przeżyjecie kilka tygodni szkoły. 




A Wy jakie macie plany na ferie i kiedy je zaczynacie?

6 komentarzy:

  1. Ja mam ferie dopiero 15 Lutego :D
    Tazke planów jak narazie brak :)
    Poklikasz?:)
    http://grlfashion.blogspot.com/2016/01/dresslink-wishlist-wyniki-konkursu.html#comment-form

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety mam dopiero 15 lutego, ale może to i lepiej, bo później tylko trochę i znowu wolne :D

    http://by-paolka.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. Też zaczęłam już ferie :)
    http://paulan-official-blog.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  4. Udanych ferii! :)

    www.linailia.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  5. zycze Ci udanych ferii kochana <3 ja tak jak ty juz w sumie koncze :(

    http://lovely-july-blog.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  6. A ferie już się kończą :(
    Pozdrawiam!
    zubrzycanka.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń