1. Domowe manicure & spa
To bardzo fajne spędzanie czasu podczas choroby. Można się zrelaksować i czuć się bardziej świeżo i pięknie, co nam jest szczególnie w tym czasie potrzebne.
2. Ugotuj coś pysznego
Jeśli masz apetyt i czujesz się na siłach możesz przygotować jakieś super danie, które z pewnością da ci lepszy humor.
3. Przeczytaj coś
Czytanie książek, magazynów czy gazet nie jest złym pomysłem i myślę, że jest bardzo odpowiednie w czasie choroby, bo z książką można spokojnie leżeć w łóżku pod kołdrą i zdrowieć.
4. Zrób koktajl
Koktajl z owoców to nie tylko coś pysznego, ale również zestaw wielu witamin i energii, która jest zdecydowanie potrzebna podczas choroby.
5. Posprzątaj pokój
Wiadomo, że czasem nasz pokój nie należy do najczystszych, dlatego skoro mamy czas możemy go wysprzątać i cieszyć się czystością...
6. Obejrzyj swój ulubiony serial
Czasem nie zdążamy z obejrzeniem kolejnych odcinków naszego ulubionego serialu, dlatego możemy to zrobić podczas choroby. A do tego nie musimy ruszać się z łóżka, jedynie oglądamy.
7. Zrób plan na przyszły tydzień
Podczas choroby można zaplanować sobie rzeczy, które musisz zrobić w przyszłym tygodniu. Wtedy będziesz bardziej zorganizowana i nie zapomnisz np. o nauce do sprawdzianu.
8. Nadrób zaległości
Ostatnia rzecz, którą zapewne nikomu nie chce się robić to nadrabianie zaległości. Podczas choroby możesz w domu uczyć się tego, co twoja klasa przerabia w szkole (jeśli masz siłę), a dzięki temu później po powrocie do szkoły będzie ci łatwiej.
I to by było na tyle. Mam nadzieję, że post Wam się spodobał. Do następnego razu!



