piątek, 8 stycznia 2016

Ulubieńcy miesiąca | GRUDZIEŃ

      Witam Was w pierwszym moim poście w Nowym Roku!!! Czas odpoczynku mamy już za sobą, a skoro skończył się grudzień to właśnie dzisiaj mam dla Was jego ulubieńców. Nie było ich dużo, ale mam nadzieję, że i tak Wam coś przypadnie do gustu.

  1. Lakier do paznokci Golden Rose nr 227 - piękny kolor lakieru, długo się trzyma i ładnie wygląda na paznokciach. 

    2.  Zestaw startowy Semilac do manicure hybrydowego - bardzo fajny zestaw oraz najlepszy ulubieniec miesiąca. Jeśli chcecie zobaczyć zawartość tego zestawu to kliknijcie tutaj.


     3.   Mgiełka do ciała Bath&BodyWorks - piękny zapach mgiełki. Naprawdę polecam.


    4.   Świeczki - zimą zawsze dają fajny nastrój. Najbardziej lubię udekorowane kolorowymi kamyczkami.


Taylor Swift - Red

Selena Gomez - Hands to myself


I to tyle moich ulubieńców tym tygodniu. Zapraszam do komentowania!

3 komentarze:

  1. Moim ulubieńcem też jest lakier GR, ale 6 taki karmelowy nude ♥
    http://side-of-life.blogspot.com/ - KLIK!

    OdpowiedzUsuń
  2. Nice! I love and i follow your blog, please follow me too
    http://alamodenatine.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. Ooo mam taki sam lakier :D
    Tylko że zasechł :D
    Poklikasz?:)
    http://grlfashion.blogspot.com/2016/01/dresslink-wishlist-wyniki-konkursu.html#comment-form

    OdpowiedzUsuń