Hej! Dzisiejszy post to informacja. U mnie ferie się już zaczęły i bardzo z tego powodu się cieszę. Już jutro wyjeżdżam na narty i po powrocie chciałabym dodać z tego wyjazdu kilka postów i dodać jakieś ciekawe zdjęcia. Mam nadzieję, że Wam się one spodobają. Mam nadzieję, że miło spędzicie ferie lub przeżyjecie kilka tygodni szkoły.
A Wy jakie macie plany na ferie i kiedy je zaczynacie?

Ja mam ferie dopiero 15 Lutego :D
OdpowiedzUsuńTazke planów jak narazie brak :)
Poklikasz?:)
http://grlfashion.blogspot.com/2016/01/dresslink-wishlist-wyniki-konkursu.html#comment-form
Niestety mam dopiero 15 lutego, ale może to i lepiej, bo później tylko trochę i znowu wolne :D
OdpowiedzUsuńhttp://by-paolka.blogspot.com/
Też zaczęłam już ferie :)
OdpowiedzUsuńhttp://paulan-official-blog.blogspot.com/
Udanych ferii! :)
OdpowiedzUsuńwww.linailia.blogspot.com
zycze Ci udanych ferii kochana <3 ja tak jak ty juz w sumie koncze :(
OdpowiedzUsuńhttp://lovely-july-blog.blogspot.com/
A ferie już się kończą :(
OdpowiedzUsuńPozdrawiam!
zubrzycanka.blogspot.com