wtorek, 27 października 2015

Invisi bobble - gumki do włosów

  Cześć, dzisiaj post o gumkach do włosów - invisi bobble, które są ostatnio dość często kupowane i popularne. W tym poście powiem Wam, czy u mnie się sprawdziły oraz jakie zalety i wady posiadają.
    Zaczynając od tego, czy jestem z nich zadowolona, powiem krótko, że niestety nie. Mówi się, że dobrze trzymają włosy, nie wyrywają ich, po zdjęciu gumki skóra głowy nie boli. Z pierwszym zapewnieniem, że gumki trzymają włosy zgadzam się częściowo. Gdy mam kucyk upięty nisko to w miarę dobrze je trzyma, natomiast gdy włosy wiążę u góry to nie jest już tak fajnie. Możliwe, że jest to związane z tym, że mam dość długie włosy. Czy te gumki wyrywają włosy? Jakieś na pewno wyrywają, ale raczej pojedyncze. A z trzecim zapewnieniem zgadzam się bez uwag. Gumki można kupić w sklepie fryzjerskim, na stronach internetowych i kosztują ok. 14 zł co według mnie jest dużo za 3 gumki, które jednak moich oczekiwań nie spełniają. To by było na tyle! Do zobaczenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz